Головна Регіони Олег Сиротюк просить зберігати спокій, але готує область до військового стану

Олег Сиротюк просить зберігати спокій, але готує область до військового стану

Олег Сиротюк голова Тернопільської ОДАСьогодні під час брифінгу присвяченому оголошенню О. Турчиновим часткової мобілізації в Україні голова Тернопільської ОДА Олег Сиротюк ознайомив із ходом мобілізації в Тернопільській області.

Олег Сиротюк сповістив, що на рівні області, міст та районів є встановлене цілодобове чергування для реагування. Також проведено перевірку системи сповіщення. На даний час в області пороводяться підготовчі заходи, як цього вимагають Закони України, зокрема і “Про військовий стан”.

«Пакети передачі сигналу – справні. Техніку оповіщення відновили- Їжею та паливом область забезпечили. Ми не в центрі агресії, але мусимо забезпечити готовність людського ресурсу також. А наші чоловіки уникають можливостей отримати повістку». Добровільно записались у армію в Тернополі 1700 чоловіків. Загалом в місті є понад 3500 військовозобов’язаних, розповів Олег Сиротюк
«Чоловіки мають розуміти, що захищати країну – їх конституційний обов’язок. Тішить, що є добровольці, ми їм дякуємо. З технікою в нашій армії також не все в порядку. Але ми зараз доводимо її до ладу» каже  в.о. військового комісара Тернополя Володимир Катинський.

Також Олег Сиротюк закликав зберігати спокій в області, не нагнітати ситуацію, не піддаватися паніці, бо це найгірше. Також Олег сиротюк висловив подяку чоловікам, які самі зголосилися вступити до лав збройних сил України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here