Олег Сиротюк просить зберігати спокій, але готує область до військового стану
Олег Сиротюк голова Тернопільської ОДАСьогодні під час брифінгу присвяченому оголошенню О. Турчиновим часткової мобілізації в Україні голова Тернопільської ОДА Олег Сиротюк ознайомив із ходом мобілізації в Тернопільській області.
Олег Сиротюк сповістив, що на рівні області, міст та районів є встановлене цілодобове чергування для реагування. Також проведено перевірку системи сповіщення. На даний час в області пороводяться підготовчі заходи, як цього вимагають Закони України, зокрема і “Про військовий стан”.

«Пакети передачі сигналу – справні. Техніку оповіщення відновили- Їжею та паливом область забезпечили. Ми не в центрі агресії, але мусимо забезпечити готовність людського ресурсу також. А наші чоловіки уникають можливостей отримати повістку». Добровільно записались у армію в Тернополі 1700 чоловіків. Загалом в місті є понад 3500 військовозобов’язаних, розповів Олег Сиротюк
«Чоловіки мають розуміти, що захищати країну – їх конституційний обов’язок. Тішить, що є добровольці, ми їм дякуємо. З технікою в нашій армії також не все в порядку. Але ми зараз доводимо її до ладу» каже  в.о. військового комісара Тернополя Володимир Катинський.

Також Олег Сиротюк закликав зберігати спокій в області, не нагнітати ситуацію, не піддаватися паніці, бо це найгірше. Також Олег сиротюк висловив подяку чоловікам, які самі зголосилися вступити до лав збройних сил України.
Категорії: Регіони

Теги: ,,,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: