Головна Регіони Обладміністрація готується переписувати населення

Обладміністрація готується переписувати населення

перепис населення

перепис населенняПідписано розпорядження голови обласної державної адміністрації, яким затверджено заходи щодо підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення.Займатися підготовкою цього важливого заходу доручено обласній комісії, яку очолив перший заступник голови облдержадміністрації Микола Головач.
Основними завданнями комісії є сприяння забезпеченню координації дій місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, пов’язаних з підготовкою і проведенням Всеукраїнського перепису населення, підготовка пропозицій щодо визначення шляхів, механізмів та способів вирішення питань матеріально-технічного, фінансового та організаційного забезпеченням підготовки і проведення перепису.
Районним державним адміністраціям, виконавчому комітетові Тернопільської міської ради належить утворити до 15 грудня 2011року територіальні комісії з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення.
Нагадаємо, що Кабінетом Міністрів України 28 липня 2010 року прийнято розпорядження “Про проведення у 2012 році Всеукраїнського перепису населення”.
Перепис проводиться шляхом суцільного опитування населення за місцем перебування на дату перепису у формі інтерв’ю із залученням cпеціально навченого тимчасового переписного персоналу.
Переписи населення – головний засіб збирання основних статистичних даних про народонаселення і житловий фонд, які мають за мету створення всеохоплюючого джерела статистичної інформації для планування економічного та соціального розвитку, адміністративних цілей, оцінки умов життя, для дослідних робіт, а також для використання в комерційних та інших цілях.

Нагадаємо, нещодавно на засідання уряду було закріплено “куратором” всеукраїнського перепису населення віце-прем’єра Андрія Клюєва.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here