Головна Новини На Тернопільщині хочуть закрити художню школу

На Тернопільщині хочуть закрити художню школу

Про це повідомила депутат обласної ради Лариса Римар на офіційні сторінці у Фб.

“висловлюю стурбованість щодо фактичного рішення голови Коропецької селищної ради про повне закриття або реорганізацію (тобто скорочення чисельності як викладачів, так і учнів) Коропецької музичної школи у зв’язку із нестачею необхідних ресурсів. Вважаю таке рішення неприпустиме і абсурдне та ставлю питання: чим будуть займатися талановиті діти і яке «світле» майбутнє чекає Україну без професійного мистецтва та музики?
Український композитор Микола Колесса казав, що якщо «влада, не фінансує культуру, то буде фінансувати тюрми». Чи на такі результати реформ ми очікуємо?” – написала Лариса Іванівна.

 

 

1 коментар

  1. пані Ларисо! у Теребовлі закривають не лише музичну школу, а й будинок школяра та станцію юних техніків (є відповідне рішення сесії прийняте підпільно). натомість обіцяють відкрити центр дозвілля з набагато меншою кількістю гуртків (особливо це вдрить по технічних гуртках), в якому заняття будуть платними, а гуртків при сільських школах від позашкільного закладу (як це було досі, щоб діти не мусили добиратися) не буде. за словами однієї високопосадової дами ціє громади:”Нема чого гроші на всяких придурків тратити. у центрі мають займатися кращі діти”. от Вам самоврядування в дії! а на приміщення станції юних техніків, кажуть люди, вже купець є…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here