Головна Регіони На скандальний перинатальний планують виділити ще 25 мільйонів

На скандальний перинатальний планують виділити ще 25 мільйонів

groshiРеконструкцію пологового корпусу КЗ ТОР «Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина» планують завершити до кінця року. На це із державного бюджету повинні виділити 25 млн грн. Перелік необхідних робіт для завершення реконструкції полового корпусу обговорили під час робочої наради, яку провів 6 травня перший заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак.
Участь у нараді взяли представники департаменту охорони здоров’я ОДА, представники управління капітального будівництва, медики перинатального центру, фахівці проектувальної Корпорації «Терно-Корс».
Першочергового потрібно визначити об’єм робіт, який можна виконати на виділені кошти, зауважив Іван Крисак.
«Ми оглянули усі приміщення перинатального центру, в яких не завершили реконструкцію. Наразі йдеться про введення в експлуатацію пологового корпусу, а також відновлення теплопостачання усіх корпусів та реконструкцію котельні, – зазначив перший заступник. – Для цього потрібно оформити документацію із внесенням змін до проекту. Необхідно відмовитись від дорогих матеріалів, натомість ефективно використати альтернативне обладнання та наявні ресурси. Пацієнти та медичні працівники пологового корпусу повинні бути забезпечені належними умовами».

Відтак, проектанти спільно із медичними працівниками закладу та представниками департаменту охорони здоров’я ОДА працюватимуть над проектно-кошторисною документацією. При цьому капітальних змін до планування проекту не передбачається. Досвід щодо здешевлення робіт перейматимуть в інших областях, у яких уже працюють оновлені перинатальні центри.
Нагадаємо, що реконструкцію, яку розпочали у 2012 році, згодом припинили. Від 2013 року роботи не проводились.

1 коментар

  1. підставна фірма зареєстрована на квартирі на маму-пенсіонерку і такий же директор все вкрадуть.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here