Головна Регіони Народний депутат Апостол про ситуацію в Криму

Народний депутат Апостол про ситуацію в Криму

1947359_575467282549613_1062999495_nДепутат ВР від Тернопільщини Михайло Апостол у Фейсбук повідомив про ситуацію в Криму, де зараз перебуває його помічник.

Зараз в Севастополі перебуває мій помічник, який кожну години повідомляє мені про ситуацію, що склалася в Криму – пише Апостол.
“В Севастополі з самого ранку, в місцях базування частин українського флоту знаходяться ЗІЛИ і КРАЗИ, що блокують всі в”їзди та виїзди. За його інформацією, там знаходяться десантно-штурмові бригади, бійці морської піхоти морфлоту РФ, про що свідчить їхня екіпіровка. Всі вони озброєні не вітчизняними СВДешками, а російськими ВСС Винтероз.
З власних джерел йому стало відомо, що до складу бойової групи входять: 1 снайпер, 1 рацист, не менше 8 бійців та командир групи.
Більшість українських військових стоять без зброї, бронижилетів та касок. Вище командування українського флоту відповіло раптовими скаргами на здоров”я. Із 5 адміралів, 3 – на раптовому лікарняному. Шкода, адже коли мова йде про виділення державних коштів на ремонт звичайної підводної лотки, то усі вони радо працюють, а коли мова йде про збереження суверенітету, територіальної цілісності України, вони раптово хворіють. Ситуація в місті поки стабільна, усі працююить в штатному режимі” – повідомив помічник Михайла Апостола.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here