Найкращі тернопільські школярі отримуватимуть стипендію

  З 1 вересня учні тернопільських шкіл у 17 номінаціях та “Кращий учень школи” отримуватимуть щомісячні іменні стипендії, які виплачуватимуть із міського бюджету Тернополя. Відповідне рішення затвердили депутати Тернопільської міської ради під час сесії, що відбулася сьогодні.

  За словами ініціатора даної ідеї, депутата міськради від “Солідарності” Володимира Міська, напередодні  кожна школа подавала претендентів з числа кращих та обдарованих учнів на отримання такої стипендії.

  “Далі спеціальна конкурсна комісія з питань освіти та науки  визначила близько 80 школярів, які матимуть право отримувати стипендію, – розповів Володимир Місько. – Відтак з нового навчального року визначені учні отримуватимуть по 300 грн. Передовсім це допоможе покращити успішність та стимулювати дітей до навчання”.

  Усі стипендії названі іменами відомих тернопільських діячів. Наприклад, у сфері мовознавства стипендія присвячена імені завідувача кафедри мовознавства ТНПУ ім. В.Гнатюка Дмитра Бучка, в галузі історії – археологу Ігорю Гереті, а у сфері учнівського самоврядування – першому бургомістру-українцю Володимиру Лучаківському.

   

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here