Головна Регіони “Мрії” дадуть кредит на посівну

“Мрії” дадуть кредит на посівну

Мрія

Тернопільська компанія Агрохолдинг «МРІЯ Агрохолдинг» отримала попозицію отримати кредит 50 мільйонів доларів для завершення весняної посівної і зібрати урожай.

Істотною умовою отримання кредиту є прийняття більшістю кредиторів угоди про реструктуризацію.
«МРІЯ Агрохолдинг» зараз знаходиться в процесі переговорів з Координаційними комітетами кредиторів і бондхолдерів щодо умов реструктуризації боргового портфеля, в які були внесені зміни, необхідні для залучення нового кредиту. Згідно з оновленими умовами, заборгованість «Мрії» повинна бути відновлена ​​на максимальному рівні в 300 млн доларів США, включаючи забезпечені кредити, основний борг і суму нового оборотного капіталу на 2016 рік. Сума поточного боргу понад максимального рівня буде перетворена в інструмент, подібний акціонерного капіталу, що забезпечить кредиторам повну вигоду від відновлення капіталізації компанії шляхом події ліквідності.
«Хочу підкреслити, що процес реструктуризації, через який проходить« МРІЯ », – унікальний для України, оскільки він надає кредиторам все вигоди участі в акціонерному капіталі. Крім того, в процесі бере участь велика кількість стейкхолдерів з різними інтересами, кожен з яких діє в рамках своїх процедур. Наша поточна задача – скоординувати прийняття умов більшістю кредиторів, а також об’єднати і консолідувати всі індивідуальні кредитні угоди в новий стандартний кредитний документ, який був би прийнятний для всіх сторін і відповідав законодавствам Кіпру і України. Ми сподіваємося, що зможемо оперативно пройти всі необхідні юридичні та адміністративні процедури », – сказав Тон Хулс, фінансовий директор агрохолдингу« МРІЯ ».
«МРІЯ» закликає кредиторів узгодити умови реструктуризації та залучення робочого капіталу до кінця березня 2016 р .; в цьому випадку додатковий робочий капітал компанії буде профінансований вже в кінці квітня.
В ході переговорів також досягнуто згоди про пролонгацію до кінця квітня 9 млн доларів в рамках кредиту на поповнення робочого капіталу, отриманого «Мрією» в червні 2015 року. Нагадуємо, що в листопаді 2015 року Компанія виплатила 16 млн із залучених 25 млн доларів США.

Нагадаємо, що попередні власники Мрії перховуються в Австрії та підозрюються у виведенні з рахунків компанії “кругленької”суми.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here