Головна Політакценти Куди котяться політичні партії

Куди котяться політичні партії

соціологія

соціологіяСумарний рейтинг опозиційних партій перевищив рейтинг провладних – соцопитування. про це повідомляє ОПАД
В Україні зростає кількість тих, хто не підтримує жодну політичну силу. Про це свідчить соціологічне опитування, проведене Центром зовнішньополітичних досліджень. Так, кількість громадян, які будуть голосувати проти всіх, становить 20,1 % опитаних.
Це може пояснюватися тим, що через злиття Сильної України з Партією регіонів (тому СУ взагалі не фігурувала в опитуванні) електорат першої відмовляється підтримувати ПР, але поки що не бачить альтернативи в інших силах. В цей же час рейтинг Народної партії Володимира Литвина становить всього 1 відсоток.
В цей же час “Батьківщина” вперше випередила Партію регіонів. У партії Тимошенко 18,8 %, а у ПР – 18,36 %. Далі іде Фронт змін – 9,1% , на четверте місце виходить ВО «Свобода» 4,3 %; далі – УДАР, який обійшов КПУ. У нього – 4,18%.
Серед партій, які не потрапляють поки що до парламенту, ще більше погіршуються справи у «Нашої України» та «Громадянської позиції» – 1,18 і 0,9 процентів відповідно. Натомість знаходить своїх виборців Радикальна партія Олега Ляшка, яка набрала 1,5%.
Решта партій набрала менше 1%.
Опитування проводилося з 18 по 28 жовтня в усіх областях України. Було опитано 2000 респондентів віком від 18 років. Статистична похибка не перевищує 2,5%.

Батьківщина – 18,8%
Партія регіонів – 18,36%
Фронт змін – 9,1%
УДАР – 4,18%
Свобода – 4,3%
Комуністична партія України -3,2%
Радикальна партія Олега Ляшка – 1,5%
Наша Україна – 1,18%
Народна партія – 1,0%
Громадянська позиція – 0,9%
Інші партії – 3,3%
Не визначились – 14,08%
Проти всіх – 20,1%

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here