Головна Новини Колійники Чортківської станції затримали зловмисника

Колійники Чортківської станції затримали зловмисника

Працівники Львівської залізниці самотужки затримали злодія, який викрадав матеріали верхньої будови колії. Випадок стався 4 квітня цього року на перегоні Копичинці–Гусятин (Тернопільська обл.), де 27 березня внаслідок крадіжки деталей колії зійшли з рейок два вагони пасажирського дизель-поїзда № 6285 Гусятин–Чортків. Залізничники нагадують, що несанкціоновані втручання в роботу транспорту створюють загрозу безпеці руху, пасажирів та персоналу, а також тягнуть за собою кримінальну й адміністративну відповідальність для зловмисників.

Близько 17:00 бригада колійників Чортківської дистанції колії прямувала дрезиною для виконання господарських робіт. Минаючи 2-й км перегону Копичинці–Гусятин, залізничники помітили кількох осіб, які розбирали верхню будову колії. Побачивши дрезину, що наближалася, зловмисники кинулися навтьоки, проте колійники почали переслідувати злодіїв і затримали одного з крадіїв. Під час попереднього огляду у нього виявили 10 колійних підкладок, пише Чортків LIFE

Про факт крадіжки залізничники оперативно повідомили працівників Національної поліції та СБУ, а затриманого доправили до станції Гусятин та передали співробітникам Гусятинського відділу поліції.

Під час ретельного огляду місця події в лісосмузі поблизу колії було виявлено цілий склад викрадених деталей: понад 200 костилів та майже 70 колійних підкладок. Правоохоронці проводять розслідування, встановлюючи особи інших учасників злочинної групи та їх причетність до аналогічних злочинів, зокрема до крадіжки, яка нещодавно призвела до сходу вагонів дизель-поїзда.

Працівників бригади Чортківської дистанції колії, які професійними та оперативними діями запобігли можливій аварії на залізниці, що могла статися внаслідок крадіжки матеріалів верхньої будови колії та призвести до непередбачуваних наслідків, буде матеріально заохочено.

Зауважимо, що приблизно в той самий час 4 квітня близько 17:00 залізничники виявили крадіжку матеріалів верхньої будови колії на перегоні Хуст–Буштино (Закарпатська обл.) На 99-му км цього перегону невідомі особи викрали 20 підкладок та 80 костилів. Рух перегоном було тимчасово зупинено для проведення аварійно-відновлювальних робіт. Завдяки пильності та оперативним діям залізничників і в цьому випадку вдалося запобігти аварії з непередбачуваними наслідками, адже перегоном, на якому внаслідок крадіжки утворилася технічно несправна ділянка колії, якраз мали прослідувати пасажирські поїзди Королево–Солотвино та Солотвино–Київ.

Констатуючи тривожний факт загострення криміногенної ситуації на території Львівської залізниці, заступник директора регіональної філії «Львівська залізниця» з безпеки Василь Попський зауважив, що залізничники ведуть активний діалог із правоохоронцями з метою нагального вирішення цієї проблеми. Попри позитивні результати такої співпраці, алгоритм чіткої взаємодії та оперативної реакції на правопорушення на території залізниці ще далекий від оптимального. Тому, за словами Василя Попського, нині в питаннях гарантування безпеки руху та дотримання правопорядку на об’єктах інфраструктури доводиться здебільшого покладатися на пильність і професіоналізм залізничників, а також на сумління та активну громадянську позицію суспільства, переважна більшість якого є постійними користувачами послуг залізничного транспорту.

залі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here