Коли в Тернопільському УСБУ буде люстрація?
СБУГолова СБУ Валентин Наливайченко підписав наказ «Про початок проведення в Службі безпеки України перевірки, передбаченої статтею 5 Закону України «Про очищення влади». Ряд заходів з перевірки посадових осіб відбудеться і в  регіонах в тому числі і в Тернопільському Управлінні СБ.
Текст документа сьогодні розміщений на офіційному сайті СБ України.

Згідно з наказом, перевірки триватимуть з 24 листопада 2014 р. до 31 січня 2015 р. – стосовно голови СБУ, його перших заступників та заступників, посадових, службових та військових посадових осіб Центрального управління СБУ; з 5 березня 2015 р. до 31 травня 2015р. – стосовно керівників та заступників керівників Тернопільського СБУ, міжрайонних, районних та міських підрозділіах, керівників закладів, установ, організацій, підприємств СБУ, їхніх заступників.

Далі, починаючи з 5 квітня 2015 р., перевірки за графіком проводитимуться стосовно посадових, службових та військових посадових осіб регіональних управлінь СБУ, а також – у четвертому кварталі 2015 р. – закладів, установ, організацій, підприємств СБУ, Штабу Антитерористичного центру при СБУ тощо.
Категорії: Регіони

Теги: ,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: