Головна Регіони Ковальчук стане підлеглим Табачника

Ковальчук стане підлеглим Табачника

ковальчук

ковальчук13 грудня у Міносвіти відбулася зустріч щодо передачі МОНмолодьспорту вищих навчальних закладів І-IV рівня акредитації, що підпорядковані іншим міністерствам і відомствам. Повідомляє прес-служба МОН. Учасники наради обговорили питання щодо реалізації процесу передачі вищих навчальних закладів, пише ЗІК

Перший заступник міністра освіти Євген Сулима наголосив, що жодного контракту з ректорами вищих начальних закладів, що передаються до сфери управління МОНмолодьспорту розірвано не буде. Він повідомив, що «колективи вузів повинні залишитися у робочому стані, студенти – продовжувати в робочому режимі процес отримання знань».

«Ми враховуватимемо всі обговорені сьогодні питання і будемо вирішувати їх разом. Але все повинно відбуватися в режимі постійного діалогу. Міністерство нікому не буде заважити, будемо лише допомагати. У першу чергу повинен бути забезпечений освітній процес», – підкреслив перший заступник міністра.

Також він провів нараду з відповідальними працівниками Міністерства охорони здоров’я щодо передачі вищих навчальних закладів МОЗ до сфери управління МОНмолодьспорту.

Зокрема, обговорили особливості передачі медичних вищих навчальних закладів, університетських медичних клінік, організації післядипломної медичної освіти, орендної плати за розташування університетських кафедр у лікувальних закладах МОЗ та інші питання. За підсумками наради досягнуто домовленостей з вироблення спільних дій, спрямованих на виконання розпорядження.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here