Головна Регіони Зчинили гармидер і забрали всю виручку: на ринку роми пограбували крамницю

Зчинили гармидер і забрали всю виручку: на ринку роми пограбували крамницю

Зловмисниця поцупила з шухляди столу всю виручку – три з половиною тисячі гривень. До співробітників Тернопільського районного управління поліції надійшло звернення від продавця одного з торгових закладів, що на ринку в обласному центрі, про те, що з каси викрадено гроші – три з половиною тисячі гривень.

Тернополянка пояснила: перед закриттям до крамниці зайшли троє осіб ромської зовнішності. Зловмисники такий зчинили гармидер, що продавець не могла впильнувати за кожним з них. Ледве спровадивши відвідувачів за поріг,  жінка виявила, що в шухляді столу, де вона тримала виручку, – порожньо. 

Поліцейські вилучили з місця злочину відеоспостереження на якому чітко видно обличчя зловмисників. Допомогти встановити особу тієї, що викрала гроші, тернопільським оперативникам допомогли колеги із Закарпаття.

31-річна жителька Ужгорода вже неодноразово потрапляла у поле зору місцевих правоохоронців за майнові злочини. Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 185 ККУ. Триває розслідування.