Головна Регіони Зменшується виробництво м’яса

Зменшується виробництво м’яса

original-1367310378Про збільшення поголів’я птиці йшлося на нараді, яку провів з перший заступник  голови Зборівської райдержадміністрації Михайло Бігус, пише Зборівський бульвар

Учасники наради заслухали насамперед директора ТОВ «Зборівська птахофабрика» Ярослава Крушельницького, який повідомив що станом на 1.07.2015 року підприємстворм ТОВ Зборівська птахофабрика використовується ли ше одне з шести  приміщень які є в господарстві. Внаслідок цього підприємство  зменшило виробництво мяса на 85,5 тон до відповідного періоду минулого року. Акцентував увагу на потребі закупівлі кормів у сільгосппідприємствах району. Так для роботи птахофабрики річна потреба складає 800 тонн пшениці, 1000 тонн кукурудзи , та 1000 тонн сої. Для запуску 1 приміщення  потрібно біля 1200 тис. грн.

Директор ТЗОВ « Агропродсервіс – вест»(с. Гарбузів) Зіновій Дольний повідомив, що станом на 1.07.2015 року в підприємстві відсутня птиця. Причиною є  відсутність кормів. Після збору урожаю зернових 2015 року планується посадка птиці в кількості 250 тис. голів. Дане підприємство належить Івану Чайківському, який найближчим часом планує запустити в експлуатацію комбікормовий завод і забезпечити продукцією птахофабрики.Адже за відсутності кормів інші підприємства району теж різко зменшили поголів’я птиці.

Виконувач обов’язків начальника відділу агропромислового розвитку Зборівської РДА Ігор Футорський констатував, що дійсно в районі сільськогосподарськими підприємствами виробляється достатньо продукції для задоволення потреб галузі птахівництва в кормах. Необхідно залучати власних виробників до забезпечення птиці кормами.

Михайло Бігус зазначив, що для здешевлення собівартості птиці необхідно закупляти корма у виробників району. Одним із найбільших підприємств які в районі посіяли сою , яка в свою чергу є основним складником кормів, є господарства які належать агрохолдингу «МРІЯ» Тому необхідно провести консультацї з даним підприємством про можливість постачання сировини.

Підводячи підсумки наради, перший заступник доручив керівникам підприємств при формуванні запасу кормів максимально залучати продукцію місцевих сільгоспвиробників, а відділу агропрмислового розвитку довести до керівників сільськогосподарських підприємств інформацію  щодо можливої закупівлі птахофермами району  зерна пшениці , кукурудзи та сої.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here