Головна Регіони Зверння Ігора Вонса до тернополян

Зверння Ігора Вонса до тернополян

imageДорогі тернополяни!
Перш за все, хочу подякувати вам за нашу спільну роботу, яку вже вдалося зробити в рамках діяльності Центру Антикорупції. Від вас надійшло дуже багато пропозицій, корисних та цікавих ініціатив. Усі вони будуть продовжені, адже наша спільна мета – зробити Тернопіль територією вільною від корупції та зловживань чиновників.

За кілька днів ви зробите важливий вибір – оберете новий склад Тернопільської міської ради та міського голову нашого міста. Я впевнений, що ви зробите свідомий та незаангажований вибір. Я вірю у вашу мудрість та поміркованість.

Під час агітаційної кампанія я був чесний із вами. Я не обіцяв нездійсненного – я запропонував вам чіткі кроки, які вже у короткостроковій перспективі зможуть підвищити якість життя у нашому місті. Робота мого штабу була зосереджена на безпосередньому спілкуванні з тернополянами. За короткий час виборчої кампанії я провів більше 60 зустрічей з трудовими колективами, ініціативними групами, у дворах будинків.

Розпочинаючи виборчий процес навіть не міг уявити наскільки глибокою є прірва між людьми та місцевою владою.

Одним з найбільших розчарувань тернопільських виборів для мене стало засилля брудних технологій та чорного піару. Коли окремі кандидати та політичні сили замість пропонувати виборцям свої програми розвитку міста безупинно поливали один одного брудом, наче намагаючись переконати всіх: «він ще гірший за мене». Моя кампанія принципово була побудована на засадах пошуку моделі розвитку міста та покращення життя його мешканців.

Яким бути Тернополю – обирати вам! Саме цей вибір ви зробите 25 жовтня.

Прошу вас віддати свій голос за Блок Петра Порошенка «Солідарність» та підтримати мою кандидатуру на посаду Тернопільського міського голови.

Робота нашої єдиної команди базується на реальних справах, які вже втілюються у нашому місті. І разом із вашою підтримкою ми забезпечимо стабільність, безпеку, комфорт, захист та розвиток нашому Тернополю. Тому кожен ваш голос – це спільний крок у цій важливій справі.

Будучи підприємцем я працював чесно та відповідально. Цих же принципів я буду дотримуватись на посаді Тернопільського міського голови. Тому що знаю – тільки відповідальна влада, відкрита до співпраці із городянами, яка працює в інтересах людей, а не власних гаманців – здатна зробити Тернопіль справжнім європейським містом. І саме конкретний тернополянин має бути в центрі уваги діяльності влади!

Вірю в нашу спільну перемогу!
Ігор В

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here