Головна Регіони Зарплату в конвертах продовжують виплачувати

Зарплату в конвертах продовжують виплачувати

Зарплата в конверті

Зарплата в конвертіЗа повідомленням Державної податкової інспекції, протягом січня-жовтня 2011 року в Борщівському районі надійшло 21,1 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб та 3,1 млн.грн. плати за землю, а це платежі, які залишаються найважливішими джерелами доходів місцевих бюджетів та основними – у фінансуванні видатків на соціальну сферу. Про це та інше йшлося на брифінгу, що днями відбувся в Борщівський МДПІ, повідомляє Про все
Голова комісії з проведення реорганізації Борщівської МДПІ, начальник МДПІ Володимир Царук зазначив, що в плані контролю за дотриманням вимог трудового законодавства суб’єктами господарювання податківці, спільно з працівниками інших органів виконавчої влади протягом десяти місяців поточного року здійснили 91 перевірку.

В результаті виявлено 88 фактів використання найманої праці без відповідного оформлення та встановлено виплату зарплати «в конвертах» у сумі 19,5 тис. грн. За наслідками перевірок між роботодавцями та найманими працівниками укладено 56 трудових договорів, 2 громадян розпочали власну діяльність. Матеріали перевірок щодо згаданих порушень скеровано до органів прокуратури та інспекції праці для подальшого реагування.

Внаслідок контролю за дотриманням суб’єктами господарювання трудового та податкового законодавства з початку року донараховано 54,4 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та штрафних санкцій. Із них сплачено до бюджету 47,3 тис.грн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here