Головна Регіони Депутати бояться сесій чи військових комісарів?

Депутати бояться сесій чи військових комісарів?

chortkiv rada

Депутати чортківської районної ради вслід за обласними депутатми получили переляк і не ходять на сесії. що стало причиною такого масового зляку? Чи не бажання військового комісара призвати десяток другий народних обранців?

23 березня, відбулася сесія районної ради. З 90 депутатів в залі було ????? осіб. Заступник голови районної ради Любомир Хруставка постійно рахував присутніх – то 47, то 46, то 45 і наголошував, що в даному випадку рішення не буде ними прийняте, адже немає кворуму, потім знову – 46 та 47…

Я дуже здивований таким безвідповідальним відношенням народних обранців до виконання своїх обов’язків, пише Володимир Саварин на Золотій Пекторалі. Були відсутні також партійні керівники і депутати райради – Іван Віват та Віктор Шепета, до кінця сесії не всидів й Іван Калакайло. Шепету, після закінчення сесії, десь біля 15-ї год., люди бачили на площі Героїв Небесної Сотні – він йшов до міської ради. Вони, ці партійці, напевно бояться ходити на засідання ради після сесії, що відбулась 3-го лютого. Ганьба і презирство таким псевдопатріотам – народним обранцям.
На засіданні сесії був присутній і народний депутат України Олег Барна, який виступив перед районними депутатами. Пан Хруставка два рази зробив зауваження Олегу Степановичу, що він, згідно регламенту, повинен закінчувати свій виступ. А після Барни слово мав громадський активіст Орест Мурава, який сказав, що в неділю 22-го березня активісти ГО «Громадський майдан» з 12-ї до 15-ї год. мали зустріч з О.С.Барною, потім всі разом поїхали в село Нагірянка віддати шану загиблим героям. Після панахиди, як зазначив Орест Мурава, вони знову мали бесіду з Олегом Степановичем, розмова тривала до 20-ї год. Після цих слів Орест Мурава звернув увагу пану Хруставці на те, що депутат Верховної Ради не завжди має змогу взяти участь у роботі сесії райради і обмежувати його в часі під час виступу некоректно. Невже депутати районної ради не хочуть почути, що насправді відбувається в Києві з перших вуст, а не з екрана телевізора, з якого потоком ллється викривлена інформація? Також Мурава був в камуфляжному вбранні, мав рюкзак, але псевдопатріотів, яким він кинув виклик – (Шепета, Віват, Калакайло) не було в залі засідань. Тоді він згадав про 20–тисячну армію та генштаб пані Тимошенко, який був гучно анонсований ще в травні місяці минулого року, а його насправді і не було. І ще запитав, куди дівся самий «радикальний» та самий «більший патріот» Тягнибок? Чому він досі не на фронті, а прикривається славним іменем великого сина України Степана Бандери, а зараз ховається під спідницею жінки. Це ганьба!
Я також закликаю всю громадськість Чортківщини прийти на віче 1 квітня. Не будьте байдужі до долі України в такий складний час. Слава Україні! Героям слава!

Володимир Саварин

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here