Головним податківцем Тернопільщини став представник команди Порошенка

  загруженное18 вересня керівник фіскальної служби Ігор Білоус призначив, Ігоря Комендата в.о. начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області.

  Наказом Державної фіскальної служби України від 18 вересня 2014 року №537-о Комендата Ігоря Юлійовича призначено на посаду першого заступника начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області. Цим же Наказом на Комендата Ігоря Юлійовича покладено виконання обов’язків начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області, а також визначено його повноважним представником для вчинення дій щодо реєстрації юридичної особи: Головного управління ДФС у Тернопільській області повідомляє інмаційно-комунікаційний відділ  Головного управління Міндоходів у Тернопільській області.

  ПРО ВСЕ” повідомляє що, Комендант не є фігурою губернатора. Саме через це керівник фіскальної служби України Білоус змушений обійти подання свободівця. Як відомо, Сиротюк лобіював на цю посаду Сергія Господарика, який має родинні стосунки з Олегом Сиротюком адже, донька пана Сергія Господарника одружена з  рідним братом голови ОДА.

  Комендант – ставленик команди Порошенка, яка намагається опертися в області на своїх людей.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here