Голова обласної ради подарує учням кіно

  КайдаСеред тернопільських чиновників стало доброю традицією дарувати щось підростаючи поколінню виборців. Голова обласної адміністрації дарує школам “плазменні” телевізори, а голова обласної ради доповнює його подарунки… фільмом. У Тернополі в Українському домі «Перемога»  відбувся показ фільму «Служба безпеки ОУН. Зачинені двері».  Перегляд фільму став можливим за сприяння голови обласної ради Олексія Кайди. Це перша документальна стрічка про один із найбільш професійних та засекречених підрозділів Організації Українських Націоналістів. Участь у представленні стрічки взяв і автор сценарію та режисер-постановник Віталій Загоруйко.

  Виступаючи перед глядачами, голова обласної ради Олексій Кайда зазначив:  «Це фільм про наших Героїв, які своє життя поклали на вівтар боротьби за Україну, заради того, щоб ми жили у незалежній державі. На жаль, соборною і незалежною Україна є за формою, але не є українською за суттю.  Цей фільм творча група знімала за свої кошти, тоді як створення таких фільмів мала б фінансувати держава. Але проблема в тому, що керівництво держави не є українським. Один із лідерів починає вести мову про другу державну мову, прем’єр-міністр українську мову досі не може вивчити, бо вона йому чужа».

  Очільник обласної ради  також наголосив, що зараз державі необхідно якомога більше кінострічок, які б розкривали правдиві сторінки історії нашої держави. Олексій Кайда пообіцяв за власні кошти придбати для кожної школи Тернополя збірку фільмів про Українську Повстанську Армію – «Бій за гору Маківка», «Бандерівці» та «Служба безпеки ОУН. Зачинені двері», створених Віталієм Загоруйком та Володимиром Горбачем.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here