Головна Регіони Все все про затримання працівниками СБУ міліціонера і податківця

Все все про затримання працівниками СБУ міліціонера і податківця

Вчора близько 18.00 в самому центрі Тернополя в районі Катедри працівники СБУ зловили «на гарячому» податківця та міліціонера. Останній (до речі, із якимось «пташинним» прізвищем: чи то Петух, чи то Гусак – за інф. Інфопростору) передавав податківцю чималу суму хабаря. Джерела кажуть, що вона становила 40 тисяч гривень.

Затриманого чоловіка у кайданках поруч легківки Toyota. Її передня частина, до речі, була погнута. А на землі, обабіч автівки, виднілися портфель із якимись документами та ноутбук.

Із офіційних джерел стало відомо, що працівники Управління служби безпеки України в області спільно з оперативниками підрозділу внутрішньої безпеки у Тернопільській області за підозрою у отриманні неправомірної вигоди затримали одного із керівників Головного управління Міністерства доходів та зборів України в Тернопільській області та керівника одного із відділів УМВС в області.

За можливість уникнення подальшої позапланової перевірки від підприємця зажадали 40 тис. гривень.
До таких дій долучився також і керівник сектору одного з районних відділів УМВС України в області (за інформацією джерел, саме цей міліціянт займався справою зятя нардепа Апостола), який довів підприємцю вимогу щодо необхідності сплати такої суми.
Частину коштів, а саме 20 тис.грн. за посередництва ще одного фігуранта справи – керівника одного з відділів УМВС України в області посадовці отримали ще у червні поточного року. При одержанні решти суми були затримані.

Прокуратурою області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди працівниками ГУ Міндоходів у Тернопільській області та УМВС України в області за ч.4 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди)

Наразі, затримано всіх фігурантів справи.  Згідно з санкцією інкримінованого злочину посадовцям загрожує до 10 років позбавлення волі.

Фото: 20 хвилин, Андрій Орляк

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here