Головна Регіони “Волонтери” порушують ПДР і втікають від міліції?

“Волонтери” порушують ПДР і втікають від міліції?

PM180image005Тернополяни  нарікають: молоді люди зі скриньками проходу не дають, порушують правила дорожнього руху, і нерідко не можуть пред’явити жодних документів, які б давали право на заняття подібною діяльністю. Міліціонери радять тернополянам: перед тим,  як кинути гривню у скарбничку волонтера, перевірити його документи.

Волонтер благодійного фонду «Люди в дії» назвати ім’я відмовилася, натомість вручила візитівку фонду і запропонувала зателефонувати керівництву. Жінка, власне, збирає пожертви на лікування дворічного хлопчика зі Львівщини. Вона продемонструвала копію свідоцтва про народження дитини та довіреність від «Фонду добрих людей», що уповноважує її проводити збір коштів.

Найбільше нарікають тернополяни на волонтерів, які збирають кошти на проїжджій частині.

– Згідно із розділом 4 Правил дорожнього руху, а саме: пунктом 4.1, пішоходи повинні рухатися лише тротуарами чи пішохідними доріжками, тримаючись правого боку, – пояснює інспектор сектору профілактичної роботи УДАІ в області Микола Ігнатченко. – Пішоходам заборонено виходити на проїжджу частину поза межами пішохідного переходу, оскільки вони можуть утруднювати рух транспорту та наражати себе та інших учасників дорожнього руху на небезпеку. Закликаю керівників волонтерських організацій провести із добровольцями інструктаж з цієї теми.

Під час рейду вдалося поспілкуватися із юнаком, який «працює» на дорозі вздовж вулиці Руська, що в центрі Тернополя. За фірмовим жилетом міліціонери впізнали у ньому помічника благодійного фонду «Люди в дії». Помітивши людей формі, хлопчина розгубився, але, хоч і не дуже охоче, відповів на кілька запитань. За його словами, в газеті помітив оголошення про те, що потрібні люди для розповсюдження флаєрів, коли ж зателефонував, виявилося, що потрібні волонтери. 16-річний юнак каже, що жодного спеціального інструктажу перед тим, як вийти на дорогу, не проходив.

 Того дня міліціонери не виявили волонтерів, які працювали б без документів, однак такі випадки бували раніше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here