Головна Регіони Влада Бережан організувала корупційну схему роздачі земель?

Влада Бережан організувала корупційну схему роздачі земель?

земляЗа період діяльності депутатів VI скликання Бережанської міської ради неодноразово приймалися рішення, які йшли в розріз інтересів та позиції громади міста Бережани, сіл Лісники та Рай. Керівництво Бережанської міської ради на такі рішення не реагувало, більше того, інколи сприяло чи навіть було безпосередніми учасниками корупційних злодіянь.

Для прикладу «Бережанська самооборона» наводить дерибан земельних ділянок в ур. Сонячна, роздавання громадського майна та земельних ділянок представникам силових структур, участь та покриття незаконного будівництва на вул. Січових Стрільців та інше. Громадське формуваня «Бережанська самооборона» заявляє про те, що довіри до бережанської міської ради в питаннях розподілу земельних ділянок у районі вулиць Молодіжна та С. Крушельницької в м. Бережани для індивідуального житлового будівництва серед громадськості немає.
У зв’язку із цим «Бережанська самооборона»вимагає:
1). Проводити відкриту роботу в частині розподілу41земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва.
2). Забронювати 15 земельних ділянок як такі, що будуть розподілені серед учасників АТО.
3). Пріоритетно земельні ділянки повинні надаватися:
– громадянам, які вкрай цього потребують;
– громадянам, які користувалися цими земельними наділами впродовж багатьох років згідно з чиннимзаконодавством.

Громадське формуваня «Бережанська самооборона» бере під особистий контроль дане питання, сподівається на відкритість та прозорість його розгляду, а також просить інфрмувати громадськість міста про хід його виконання через ЗМІ. До складу комісії з розподілу вищезазначених земельних ділянок просимо включити представників громадськості.

Заяву громадського формуваня «Бережанська самооборона» щодо розподілу земельних ділянок в районі вул. Молодіжна та С. Крушельницької в м. Бережани для індивідуального житлового будівництва прийнято на засіданні штабу громадського формування

«Бережанська самооборона ім. Героїв Лисоні» 26 серпня 2014 р. Б.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here