Головна Регіони Бучацька міська рада розпочала роботу з “проросійкою коаліцією” та скандалом

Бучацька міська рада розпочала роботу з “проросійкою коаліцією” та скандалом

У Бучацькій міській раді утворилася дивна для нашої області коаліція, ВО Свобода та Європейська солідарність та За Майбутнє утворили більшість Віталій Фреяк з великим піднесенням оголошував імена своїх заступників представників партії За Майбутнє та ВО Свободи, об’єднання ВО Свободи та За Майбутнє у тернопільській обласній раді лідер ЄС у Тернопільській області Степан Барна назвавав “проросійською коаліцією “

Міськи головою не без казусів обрано Віталія Фреяка. А перша сесія цієї квазікоаліції завершилася шарпаниною та скандалом.

На радощах, міський голова Віталій Фреяк забув на трибуні печатку, та її помітив представник “Довіри” Олег Грицак. Аби нею не змогли скористатися невідомі особи у протиправних цілях, депутат від «Довіри» вирішив взяти штамп та викликати правоохоронців.

– Сьогоднішня сесія тривали три години. Після її закінчення засідали комісії. Так сталося, що бюджетна комісія, представником якої я є, трішки затрималася. Я помітив, що у міськраді вже майже нікого немає, а у залі засідань на столі лежить предмет, який нагадує печатку. Коли я переконався, що це таки дійсно вона, забрав печатку. Аби нею не зміг скористатися будь-хто у незаконних цілях, я викликав правоохоронців, щоб вони знайшли реального власника і повернули штамп,  розповідає Олег Грицак.

Однак такі дії депутата від «Довіри», вочевидь, розлютили голову ОТГ Віталія Фреяка та його помічників – Василя Григоришина та Ігоря Мариняка. Застосовуючи силу, вони вирішили відібрати печатку в Олега Грицака ще до приїду поліцейських.

– Я очікував в холі на наряд поліції. Раптом до мене підбігли керуючий справами міськради Василь Григоришин та секретар виконкому Ігор Мариняк й сказали: «віддай печатку». Я пояснив, що поверну у встановленому законом порядку, бо це цінність, а не проста річ. У той момент з’явився й Віталій Фреяк зі словами: «не займайся дурницями, віддай печатку».  Троє вони напали на мене, почали викручувати руки та забирати печатку силою. Тілесних пошкоджень мені не завдано, однак фізично я відчув біль. Добре, що у цей час якраз приїхали правоохоронці. Я віддав печатку, аби вони повернули її власнику,  додав Олег Грицак.

За матеріалами Тернополяни.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here