Богдан Гаврилишин – дійсний член Римського клубу з Тернопільщини

  Богдан Гаврилишин

  Богдан ГаврилишинМріяти, вірити, ставити мету та досягати її – ось рецепт успіху від культової особистості Богдана Гаврилишина. Професор, громадський діяч, науковець, дійсний член Римського клубу, а головне – відданий українець приїхав у Тернопіль, щоб поспілкуватися із земляками та розкрити секрети власного життєвого успіху, який полягає у постійному бажанні працювати над власним розвитком на користь ближніх.

  86-річний оптиміст Гаврилишин презентував у нашому місті й книгу «Залишаюсь українцем». Та розповів про людей, які працювали над розбудовую нашої держави у 1990-х роках.

  Богдан Гаврилишин, громадський діяч: «Колишні політв’язні, письменники, поети, мрійники, ідеалісти – вони були «ясновізія». Вони справді хотіли незалежної держави, але правової держави, справді демократичної та української держави. І хоча вони були статистичною меншістю, але де-факто вони були моральною більшістю – саме тому, що вони такі були».

  «Хлопець із українського села, який жив під польським і радянським режимами та німецькою окупацією, пережив з великими пригодами Другу світову війну, пізнав світ і став людиною світу, при цьому залишаючись українцем», – так про свого особистого радника Богдана Гаврилишина відгукується перший президент нашої держави Леонід Кравчук. Послухати про нелегкий шлях професора прийшли тернопільські «пластуни».

  Любомир Шимків, голова тернопільського «Пласту»: «Він був радником багатьох українських президентів. От він їм і радив, як розбудовувати державу. Відповідно я би хотів почути, яке його бачення у розбудові України і в якому руслі нам далі працювати».

  Народився Богдан Гаврилишин у селі Коропець Тернопільської області 19 жовтня 1926 року. Місце, де проходило його дитинство, згадує завжди.

  Богдан Гаврилишин, громадський діяч: «Коропець називають маленькою Швейцарією. А колись Швейцарією будуть називати великим Коропцем».

  Життєвий шлях Богдана Гаврилишина є добрим прикладом для молодих лідерів. Він показує, як важливо не боятись самостійно мислити і відважно мріяти навіть за найскрутніших обставин.

  ІНТБ

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here