Головна Політакценти Звернення Віталія Максимова до тернополян

Звернення Віталія Максимова до тернополян

IMG_4464Шановні тернополяни!

Перш за все дякую за підтримку. Ми з вами зустрічалися на підприємствах, заводах, у медичних закладах, школах, ви відкривали мені двері своїх домівок, коли приходив до вас. Я дякую за те, що були чесні зі мною. Запевняю, що і я був чесний з вами.

Під час своєї кампанії я не ховався за партійними брендами, лозунгами та прапорами. Я відкритий для усіх і кожного, але йду як самовисуванець, бо не хочу потім стати маріонеткою якогось олігарха. Я не хочу червоніти за невиконані обіцянки, йдучи вулицями свого рідного міста. Не хочу, бо тут моя сім’я, друзі, колеги, знайомі, врешті-решт, бо я люблю Тернопіль. Для мене дуже важлива підтримка кожного з вас: лікаря, вчителя, робітника, підприємця, продавця, студента чи пенсіонера. Тільки з вашою допомогою, шановні тернополяни, я зможу виправдати вашу довіру.

Ці вибори мають багато чого вирішити. Розумію, що вам набридла політична реклама, агітація та постійні обіцянки, але 26 жовтня ми обиратимемо майбутнє держави. Тому наполегливо прошу вас, прийдіть на вибори. Проголосувати – означає виконати свій громадянський обов’язок.

Як офіцер я даю слово, яке для мене є законом, що зумію відстояти, захистити та виконати ваші вимоги.