Головна Політакценти За свободівцями стежить СБУ?

За свободівцями стежить СБУ?

Свобода

СвободаВО “Свобода” звинувачує Службу безпеки України в цілодобовому стеженні за членами партії і в зборі інформації про них, про це передає Українська правда з посиланням на ЛігаБізнеІнфо
Як повідомляє прес-служба “Свободи”, житло керівника Лебединської районної організації партії Володимира Бистренка відвідав дехто Володимир Михайлович Осокін.
Представившись заступником начальника управління СБУ в Сумській області, він близько години випитував у активіста-свободівця інформацію про главу обласної організації ВО “Свобода” Ігоря Мірошниченка, схиляв його до співпраці, намагався переконати в тому, що займатися політикою і бути націоналістом йому не варто, а може бути й небезпечно.
За словами націоналістів, співробітник СБУ виявився добре обізнаним про особисте життя голови Сумської “Свободи”, його політичну діяльність, бізнес-справи і тому подібне. Він у деталях описав Бистренку робочий день Мірошниченка, розповів про його зустрічі і домовленості.
У партії зазначають, що СБУ цікавиться планами “Свободи” щодо участі у парламентських виборах 2012 року, шукає інформацію про активістів, які будуть допомагати організовувати виборчу кампанію на Сумщині, випитує прізвища ймовірних партнерів, з якими кандидати-націоналісти будуть спільно боротися за місця в майбутньому парламенті.
На думку націоналістів, такі дії необхідні президенту Віктору Януковичу і Партії регіонів для жорсткої боротьби з реальними претендентами на перемогу на виборах до парламенту по мажоритарних округах.