Головна Політакценти З міністра охорони здоров’я хочуть зробити “силового” міністра

З міністра охорони здоров’я хочуть зробити “силового” міністра

imageЗмінювати міністра охорони здоров’я Олександра Квіташвілі не можна, допоки не будуть розкриті корупційні схеми і доведені до кінця розпочаті справи. Про це під час засідання Комітету з питань запобігання і протидії корупції заявив народний депутат з фракції “Блок Петра Порошенка” Олег Барна.

“Проблема охорони здоров’я є дуже серйозною. Вона є прикладом того, як політичні сили, змінюючись при владі, на всі посади “клали” своїх ставленників. Я вважаю міністра Олександра Квіташвілі одним з небагатьох порядних людей у відомстві охорони здоров’я, який може розповісти правду, незалежно від політичної сили”, – сказав Олег Барна.

“Не дивлячись на професійні якості вже дійшли до того, що немає кому працювати на державній службі. Те, що окремі депутати вимагають від Квіташвілі негайного розкриття корупційних схем, значить, що на його місці має бути силовик. Адже розвінчування корупційних схем – це обов’язок силових відомств, а не міністра Квіташвілі, котрий є порядною людиною, а ми повинні йому допомогти”, – наголосив народний депутат.