Головна Політакценти Волонтери «Української команди» знову везуть посилки та допомогу на фронт (відео)

Волонтери «Української команди» знову везуть посилки та допомогу на фронт (відео)

Майже рік у волонтерському штабі «Українська команда» працює проєкт «Військова пошта».

У межах цієї ініціативи волонтери доставляють вантажі для військовослужбовців Тернопільщини, які зараз перебувають у зоні бойових дій. Посилки формують для бійців як рідні, так і самі волонтери.

– Наразі ми інтенсивно працюємо із 105 бригадою та 44 артилерійською бригадою. Отримуємо конкретні запити для того, аби не витрачати ресурс на щось непотрібне. Стараємося хоч раз в місяць здійснити поїздку на фронт, – розповіла волонтерка «Української команди», координаторка «Військової пошти» Тетяна Комісарчук.  

Команді завжди вдається закривати потреби, з якими звертаються військові. Запити, каже Тетяна, бувають дуже різними. Переважно це засоби для ремонту машин та іншої техніки.

Цього разу волонтери для наших захисників та захисниць відправили перебійники для підтримки живлення, продукти харчування, мийні засоби, а також два комплекти шин для 105-тої бригади. Окрім цього, волонтери доставляють адресні посилки від рідних військовослужбовців.

Рідні захисників та захисниць можуть приносити посилки у точки прийому, які діють у 14-ти населених пунктах Тернопільської області. Це Шумськ, Зборів, Тернопіль, Бучач, Трибухівці, Золотий потік, Заліщики, Товсте, Гусятин, Хоростків, Гримайлів, Колиндяни, Заводське та Кременець.

Більше – у відео.