Головна Політакценти «Українська команда» передасть захисникам майже 300 дронів-камікадзе

«Українська команда» передасть захисникам майже 300 дронів-камікадзе

Волонтерський штаб «Українська команда» отримав від виробників та передає на передову близько 300 дронів-камікадзе, на які донатили українці під час «дрон-марафону». Про це повідомляється на Facebook-сторінці «Української команди». 

«Нещодавно ми провели національний дрон-марафон, в якому завдяки вам змогли придбати майже 300 дронів та 10 наземних станцій керування безпілотниками. Це велика партія! Сьогодні ці дрони їдуть на передову. А вже завтра ця «зграя» полетить на голови окупантам», – заявив керівник «Української команди» Артур Палатний.

Кожна така «пташка» – це мінус ворожий танк, БТР, вантажівка. Це плюс 5-10 нових глядачів на концерті в Кобзона, зазначив Палатний.

«Наші захисники та ударні дрони сьогодні змінюють хід війни. А ми, «Українська команда» разом з вами їм допомагаємо», – наголосив керівник волонтерського штабу. 

Раніше повідомлялося, що «Українська команда» оголосила національний дрон-марафон до Дня Незалежності. За перші дні українці задонатили на дрони майже 6 млн гривень. 

Також повідомлялося, шо «Українська команда» передала партію дронів-камікадзе представникам Головного управління розвідки.

Підтримати проєкти «Української команди» можна за реквізитами ⬇️

 Банка 👉 https://bit.ly/3YQVFSv

🔗 Приват 👉 https://bit.ly/3Bwii4S

🔗 UAPay 👉 https://bit.ly/3Dd68PM