Україна зажди була частиною великої Європи – починаючи від княжих часів і закінчуючи сьогоденням, коли наша нація практично наодинці захищає країни Європейського союзу від поширення російської агресії. Ми зупинили чобіт агресора, хай і ціною життів найкращих синів нашої батьківщини. Але всі розуміють, що з Росією під керівництвом КГБіста Путіна справитися сам-на-сам дуже важко. Адже зараз агресія Москви загрожує безпеці всієї Європи. Розуміє це і Президент Петро Порошенко, який дотримав слова і вніс в Парламент закон, що дозволив Україні суттєво наблизитися до членства в Європейському Союзі.
Прийняття Закону щодо ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом стала тією точкою неповернення, яка вселила надію в українців на швидке завершення кровопролиття, на якісні реформи, які дозволять змінити життя кожного на краще, які дозволять жити по-новому.
Це не означає, що зміни ми відчуємо вже на наступний день, адже і від кожного з нас залежить, чи зможемо ми стати частиною європейської сім’ї. Але ми знаємо одне – є політична воля найвищого керівництва держави стати на шлях реформ та прагнути європейських стандартів життя.
Команда Петра Порошенка на місцях приймає участь в позачергових парламентських виборах, щоб стати опорою для Президента, допомогти прийняти необхідні закони і якнайшвидше впровадити реформи.
Що думають з цього приводу політики з тернопільського осередку партії «Блок Петра Порошенка:
Тарас Юрик: «Вже майже рік ми живемо в країні, де проливається кров, де плачуть матері, а дружини з дітьми чекають своїх чоловіків. Шлях до кращого життя, на жаль, ми повинні здобувати численними втратами справжній патріотів, наших Героїв. Безмежна шана і пам’ять їм. Головне, що ці жертви не марні. Ми сьогодні прямуємо до кращого життя. Чому так прагнемо до ЄС? Відповідь проста. Безвізовий режим, можливість працевлаштування, наявність робочих місць, достойна заробітня плата, належне медичне обслуговування та відмінна освіта, чесні суди, справедлива правоохоронні органи. Можливість державі отримувати необхідні фінансові інвестиції, а малим та великим виробництвам – розширюватися. Тим паче, зважаючи на те, що європейські партнери пішли українцям назустріч і дозволи більше року торгувати з країнами ЄС без мит, а це означає, що наші
виробники матимуть час адаптуватися і удосконалитися відповідно до нових умов. Роботи попереду ще багато: обрання проукраїнського Парламенту, проведення надважливих реформ, зміна застарілої системи. Нам, лише не варто задаватись, бо український народ заслуговує на життя по-новому».
Олег Барна: «У своєму житті я працював, і вчителем, і сільським головою, тому можу оцінити, що таке життя у звичайному українському селі, де зараз мешкають майже 40% українців. Це щодення тяжка праця, яка в часи існування комп’ютерів, мобільного зв’язку та Інтернету продовжує нагадувати первіснообщинний лад. Люди виживають з натурального господарства, а знайти високооплачувану роботу, особливо в соціальній сфері чи сфері обслуговування практично неможливо. І це ми не говоримо про інфраструктуру села: дороги, освітлення, дитячі садочки, забезпечення громадським транспортом тощо. Чи такого життя заслуговує український селянин? Селянин, який готовий годувати всю Європу, якщо він отримає сучасну техніку, дешеві кредити, гарантії від держави? І тут не варто розводити демагогію – всі бачать як живе середньостатистичне село в будь-якій європейській країні. Чи заслуговує наш селянин на таке життя? Звісно, що так. І перший, хто це розуміє – Президент Порошенко, який головною метою свого президентського терміну вважає набуття повноцінного членства в Європейському союзі. І закон, який прийнятий, перший але дуже важливий крок до того, щоб вже найближчим часом українці змогли жити по-новому.