Головна Політакценти Тернопільських журналістів “розвели як котят” анонімні провокативні джерела

Тернопільських журналістів “розвели як котят” анонімні провокативні джерела

 Сьогодні на електронні скриньки тернопільських журналістів як сніг на голову валяться повідомлення про провокації під час завтрашньої акції «Вставай Україно!». Оскільки наше видання завжди перевіряє інформацію яку отримуємо ми вирішили ознайомитися із першоджерелом самим дописом у мережі Фейсбук, який анонсувало про вокативне джерело. Однак  акунтів Володимир Феськов та Іван Мацькович   не знайшли.  Однак для більшої точності передаємо текст обох листів, які на нашу думку написані під одне замовлення.

«Західноукраїнські активісти руху «Чесно» Володимир Феськов та Іван Мацькович  сьогодні повідомили «сенсаційну» новину, що за участь у мітингу опозиції людям в Тернополі роздають гроші.

Ще зранку Володимир Феськов через свій акаунт у Фейсбуку  повідомив: студентам в Тернопільському національному економічному уніеврситеті, Тернопільському Педагогічному та Політехнічному університетах масово пропонують гроші за «масовку» в акції «Вставай, Україно», що пройде в Тернополі 29 березня 2013 року.

Перед тим, подібна ситуація стостерігалася і Ужгороді: «Дзвонили студенти УжНУ які проживають в гуртожитках і повідомляли, що їх купують за участь у мітингу в рамках загальнонаціональної акції-протесту “Вставай, Україно!” в Ужгороді. Якщо на мітингу буде масово студентство, особливо з прапорами, страшенно розчаруюсь і обізлюсь на студіків. 2 години за 50 грн. під цим снігопадом?»» – йдеться у одному повідомленні.

Інше ж джерело, повідомило про те, що студентів провокаторів готує місцева Партія регіонів і посилається на підслухану розмову в ресторані Шинок.

 «Сьогодні близько обіду в бар “Шинок” зайшли представники Партії регіонів, які одночасно є депутатами органів місцевого самоврядування. Але крім трапези, вони ще обговорювали приїзд лідерів опозиції у Тернопіль, запланований на 29 березня.

З розмови регіоналів стало зрозуміло, що в Тернополі на опозиціонерів будуть чекати не тільки самі тернополяни (за це дбають представники партій-учасниць мітингу), але і найняті провокатори.

Молодики (йшлося саме про студентів), за задумом, мають тримати прапори ВО “Батьківщина” та всім журналістам розказувати, що беруть участь в мітингу за гроші.

На жаль, розмову вислухати до кінця не вдалося, тому під питанням залишається хто і скільки платитиме за дискредитацію опозиції на Тернопіллі» – йдеться в другому листі.

Дивним на нашу думку видається і те, що з інтервалом в годину два дуже сумнівних джерела повідомили Тернопільську пресу про «купівлю» студентів.