Головна Політакценти Стало відомо хто режисує сьогоднішні провокації в Парку Слави

Стало відомо хто режисує сьогоднішні провокації в Парку Слави

Події та коментарі політиків в останні дні переконують, що завтра Тернопіль стане однією з трьох головних арен, де відбудуться зрежисовані Банковою політичні бої – пише За Збручем
На “кістках” ветеранів Другої світової розімнуть м’язи неокомуністи та націонал-патріоти зі “Свободи”. Очолюваний “парашутистом” з Хмельниччини обком КПУ під прикриттям кількох ветеранів та міліції спробує з червоними знаменами прорватися до вічного вогню у Старому парку. Натомість “свободівці”, озброївшись значками нардепів, недоторканністю та ще одним рішенням міськради, спробують їх зупинити.
З усього цього вийде:
1) сутичка, яку зможуть зупинити силами правоохоронців,
2) хороше відео для центральних та російських каналів, що яскраво змалюють “звіряче” обличчя бандерівців, які не пускають ветеранів покласти квіти,
3) кілька затриманих “героїв”-націоналістів, за звільнення яких будуть, як мінімум кілька днів, боротися-піаритися нардепи зі “Свободи”.
Рейтинги обох сил за рахунок мобілізації прихильників прогнозовано зростуть. За “червоні шмати” комуністам виборці Сходу пробачать змову з урядом Азарова. А “Свобода” знову покаже галичанам, що тільки вона – “єдина надія українців”. І рука, яка багатозначно обіцяла не здригнутися, нарешті запрацює. Щоправда, не для боротьби з режимом “донецьких”, а для телевізійної “войнушки” з привидами минулого та їх карикатурними спадкоємцями. Але ж таки “не здригнеться”!
Хороший піар – це добре розіграна провокація.