Головна Політакценти Поки Тернопільщину замітало і засипало Хоптян “лежав на печі і їв калачі”

Поки Тернопільщину замітало і засипало Хоптян “лежав на печі і їв калачі”

Ліквідацію наслідків стихії на державному рівні тримає особисто на контролі прем’єр міністр України Микола Азаров та регулярно проводить наради з керівниками оперативних штабів на місцях, які особисто очолили голови ОДА в усіх областях окрім Тернопільської. В той час як «вельмишановний» Валентин Антонович перебуває у відпустці та лежить «пузом догори», в області оголошено надзвичайний стан, всі дороги як державного так і місцевого значення заблоковано, люди мерзнуть в переметах у власних авто, а рятувальники роблять все від себе можливе та неможливе йому і діла нема до того що робиться в підвідомчій області.

Оперативний штаб під час ліквідації НС інформував рідше ніж МНСники, а саме зрухались аж в понеділок 17 грудня,  коли вже було всім все зрозуміло. То може він був створений аж у понеділок???

Тож чому губернатора Хоптяна не болить серце за мешканців області?

Для прикладу згідно з повідомленням, голова сусідньої Львівської ОДА Михайло Костюк доручив главам районів і керівникам районних автодоріг до 20:00 сьогоднішнього дня забезпечити розчистку доріг і повністю відновити під’їзди до всіх населених пунктів. За виконання цього доручення голови РДА та райавтодорів несуть особисту відповідальність. Тримаючи це питання на контролі та, як йшлося, у сюжетах на ТВ особисто виїжджав на місце події та хоча ознайомився із ситуацією.

Також, дозволимо собі зауважити що в разі виникнення будь-яких форс-мажорних обставин чи то в області чи то в країні жоден найвищий керівник собі не дозволяє ніжитись у відпустці, особливо коли йдеться про життя людей, тоді в керівників немає ні вихідних ні відпусток, ні сну, однак як бачимо є винятки