Головна Політакценти Передвиборча кампанія до ВР стартувала

Передвиборча кампанія до ВР стартувала

Зміни до державного бюджету, ухвалені в парламенті за скороченою процедурою 14 червня, свідчать — передвиборна кампанія 2012 року за мажоритарними округами вже розпочалася.
Про це пише в статті для ZN.UA голова підкомітету з питань видатків бюджетного комітету Верховної Ради Павло Жебрівський.
«Прямо, без будь-яких приховувань, у змінах до бюджету профінансовано окремі територіальні округи. Наприклад, на Новоград-Волинський виборчий округ, на кожен район і місто, на соціально-економічний розвиток виділяється по 5 млн грн. І такий розподіл коштів цілком зрозумілий, бо злі язики стверджують, що в цьому окрузі збирається балотуватися нині чинний голова Верховної Ради. Так само можна розглядати й 54 млн грн. на реконструкцію парку відпочинку в Донецьку. І значні видатки на Ірпінь, де, як подейкують, має намір висуватися один із заступників голови бюджетного комітету ВР. І додаткові видатки на Бердянськ (що виділяються окремим прямим рішенням), до якого має безпосередній стосунок керівник комітету», — йдеться в статті.
«З усього видно, що ключовим діячам багатьох фракцій у Верховній Раді дано хабар у вигляді фінансування їхнього округу. Вони особисто або їхні представники розподілятимуть ці гроші по об’єктах», — наголошує автор.
Нагадаємо, що закон 3491-VI про зміни до бюджету вже підписаний президентом.