Головна Політакценти «Наш народ вражає своєю сміливістю, відданістю та мужністю», – Артур Палатний під...

«Наш народ вражає своєю сміливістю, відданістю та мужністю», – Артур Палатний під час вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Український народ вражає своєю мужністю, тому обов’язково переможе. Про це заявив керівник волонтерського штабу «Українська команда» Артур Палатний під час вшанування пам’яті Героїв Майдану у День гідності і свободи. 

«Традиційно тут – на Алеї Героїв Небесної Сотні – вшанували памʼять тих, хто ціною свого життя відстояв гідність, волю, свободу усього українського народу. Ми памʼятаємо кожного, хто стояв поряд з нами тоді на Майдані, хто боровся пліч-о-пліч проти злочинного режиму. Ці люди стояли на барикадах, виступали за свої права та принципи, не дивлячись на ризики для власного життя, не дивлячись на страх. Боротьба триває і зараз, але ми неодмінно переможемо ворога. Так, як перемогли тоді», – заявив Артур Палатний.

Він наголосив, що український народ «вражає своєю сміливістю, відданістю та мужністю».  

Як відомо, 21 листопада в Україні відзначається День гідності та свободи. В цей день 10 років тому українці вперше вийшли на Євромайдан, щоб захистити свій європейський вибір.