Головна Політакценти Москва боїться, що у Верховній Раді виникне стійка проукраїнська більшість

Москва боїться, що у Верховній Раді виникне стійка проукраїнська більшість

QJSKIAn8pE426 жовтня українці робитимуть важливий вибір. Ці вибори мають продемонструвати єдність країни. Або ми єдині і сильні у своїй єдності, або України може не бути.

Нашим ворогам хочеться, щоб ми були слабкими і розколотими. Вони сподіваються, що демократія – це хаос і безвідповідальність. Тому на цих виборах і після них не можна допускати помилок, ні виборцями ні політикам.

Українці вже довели, що здатні на усвідомлений та жертовний захисту своєї Вітчизни. Тепер настав час довести, що ми здатні і до відповідального голосування на виборах та не менш відповідального контролю за владою після виборів.

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» іде на вибори, щоб стати серцевиною процесу об’єднання країни, забезпечення незворотності руху шляхом євроінтеграції та повернення окупованих територій. Українці заслужили, щоб нас поважали і друзі, і вороги. Але перш за все варто навчитись поважати самих себе, – не продавати голос за гречку, не мовчати, коли вимагають хабар!

Лише об’єднана спільною високою метою команда Президента зможе виконати те, через що розпочався Майдан – Україна стане повноцінним членом ЄС до 2020 року.

Степан Барна зауважує – «Москва боїться, що у Верховній Раді виникне стійка проукраїнська більшість!»