Головна Політакценти Куди партія пошле, туди Кайда і піде

Куди партія пошле, туди Кайда і піде

Кайда

КайдаГолова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда стверджує, що вже понад вісімнадцять років сповідує ідеологію українського націоналізму. З 1993 року є членом ВО «Свобода». Тому рішення про його участь у майбутніх парламентських виборах буде приймати тільки політична сила. Його думка до уваги не береться, повідомляє ЗЗ
– Я сам вирішувати не маю права, хочу я чи не хочу. Це моя особиста думка. Я є людина націоналістичної команди, якщо команда вирішить, що Олексій Кайда має балотуватись до Верховної Ради, він буде балотуватися. Якщо скажуть у списку, значить піду у списку. Якщо скажуть по округу, значить піду по округу. Скажуть по такому округу, піду по такому, – запевняє потенційний кандидат у депутати.
Не бачить Олексій Кайда нічого абсурдного у тому, що він будучи головою облради балотуватиметься у парламент. Тим більше, що сьогодні є незрозумілою подальша доля обласної ради.
– Відбуваються постійні спекуляції навколо теми «Тернопільська обласна рада», то ми вас розпускаємо, то не розпускаємо. Постійно нас чимось страшать. Мене страшити немає чого. Мені доручили цю посаду і я її обіймаючи роблю максимально можливе для того, щоб допомогти нашим людям. Якщо скажуть мені йти з цієї посади, я піду. Я не тримаюсь за стілець. Я був свого часу заступником міського голови Винник. Коли міський голова вступив у Партію регіонів, я наступного дня написав заяву, склав повноваження і пішов з тієї роботи. Я вважав аморальним, щоб націоналіст був у підпорядкування регіонала. І тому, якщо буде вирішене питання «Свободою», що Кайда має залишатися на місці, я залишаюся. Скаже: «Олексію ти маєш йти у парламент, ти маєш досвід і здобув якісь певні щаблі, тим йдеш в парламент і пишеш закони». Значить я збираюся і йду пишу закони, – сказав Олексій Кайда.