Головна Політакценти Кайді, Головку і Сиротюку завтра нічого робити в Парку Слави

Кайді, Головку і Сиротюку завтра нічого робити в Парку Слави

Як ми вже повідомляли рішення Тернопільської міської ради від 8 квітня 2011 року «Про заборону розміщення радянської символіки на державних установах та комунальних підприємствах» оскаржує в суді прокурор міста Тернополя Віталій Сідоров.

Суд взяв до провадження дану справу та призупинив дію даного рішення міської ради «Про заборону розміщення радянської символіки на державних установах та комунальних підприємствах».

Хочемо зазначити, що такими діями, суд фактично втрутився в провокаційні плани ВО Свобода, яка раніше заявляла про те, що вийде боронити дане рішення в Парк Слави та буде перешкоджати комуністам проводити раніше анонсовану акцію «Марш переможців», яка відповідно не обійдеться без копії прапора перемоги та комуністичної символіки. Також не буде роботи і нардепам Кайді, Головку та Сиротюку, які на завтра анонсували «open air» громадську приймальню громадян, і за нашими даними вона мала розміщуватися саме на шляху у колони комуністів та ветеранів, тим самим провокуючи конфлікт.

Міліція вже давно заявила про те, що на 9 травня очікується посилене чергування особового складу для забезпечення правопорядку в місцях масового скупчення людей та попередження можливих конфліктів.

Отже, за ситуації, що суд призупинив рішення Тернопільської міської ради завтрашній день має пройти без провокацій, адже найбільша провокація – це заборона розміщення радянської символіки на державних установах та комунальних підприємствах яка дає змогу різним політичним формуванням маніпулювати пам’яттю та влаштовувати танці на кістках загиблих в Другій світовій війні та влаштовувати “бої без правил” із госточкою комуністів та ветеранів.