Головна Новини Як Дідух зіграв на користь Регіонів

Як Дідух зіграв на користь Регіонів

Василь Дідух тернопільський район“Нова Тернопільська Газета” за 19 жовтня повідомляє про те, як у раді приміського району завалили голосування за звернення про звільнення Юлії Тимошенко.
Той, хто бачив старий радянський кінофільм “Весілля в Малинівці”, безперечно, знає класичний приклад пристосуванця в особі дідуся, який при зміні влади лише обертав на голові пілотку… Той образ – наче про 59-річного голову Тернопільської районної ради Василя Степановича Дідуха. Після перебування в Компартії він встиг “засвітитися” в СДПУ(о), партії “Реформи і порядок”, а з настанням помаранчевої ери переметнувся до “Нашої України”. Зовсім не здивуємося, якщо невдовзі “непотопляємий” Василь Степанович опиниться в Партії регіонів – принаймні для такого припущення є всі підстави.
Завдяки його маріонетковій позиції сесія райради 13 жовтня не змогла прийняти згадану вище відозву. Є інформація, що на засіданні депутатської фракції “Нашої України” досвідчений інтриган прямо заявив: мовляв, ми не можемо підтримати заяву Комітету опору диктатурі з приводу винесення вироку Юлії Тимошенко, бо в мене це вже остання каденція і для нас не з руки сваритися з владою і тільки створювати собі проблеми.
Результати такого “опрацювання” не забарилися. На сесії наступного дня голосування з приводу Юлії Тимошенко було успішно провалено. Якщо відозву підтримали присутні депутати від ВО “Батьківщина”, “Свободи”, “Фронту змін” і частково від УНП, то фракції Партії регіонів та “Нашої України” не взяли участі в голосуванні ( і це при тому, що в райраді, яку очолює “нашоукраїнець” Дідух, опозиційним партіям належить 62 мандати з 80-ти!). Цього цілком і вистачило для того, щоб восторжествувала чергова чорна справа старого майстра великих інтриг, пише “Нова Тернопільська”.