Головна Політакценти Фальсифікатори виборів виконують замовлення ФСБ Росії – БПП «Солідарність»

Фальсифікатори виборів виконують замовлення ФСБ Росії – БПП «Солідарність»

vyboryПолітична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» вимагає від правоохоронців встановити і покарати винних у фальсифікаціях місцевих виборів

В ніч на 21 жовтня в друкарні «Терно-граф», що у Тернополі, представники різних політичних партії-учасниць виборчого процесу виявили необлікований тираж виборчих бюлетенів, надрукуваних поза замовленням Територіальної виборчої комісії.

Тираж незаконних бюлетенів, який, за попередніми оцінками, становить декілька десятків тисяч примірників, був замотаний у партійні газети Всеукраїнського обєднання «Свобода». Ці ж газети також були поскладані на видавництві.

Крім того, представниками політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» було виявлено пластини та частково здрукований тираж газети «Твердиня свободи», в якому містилися необгрунтовані та нічим не підтверджені статті проти БПП «Солідарність». Біля них було помічено колишнього заступника голови ОДА, а нині кандидата в депутати від ВО «Свобода» Леоніда Бицюру.

Враховуючи вищевикладене, політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» вимагає засудити всі дії, спрямовані на зрив виборів чи їх фальсифікацію та провести швидке і обєктивне розслідування, щоби встановити коло осіб, причетних до цих злочинів та покарати винних, як того вимагає українське законодавство.

Партія наголошує, що будь-яка спроба зірвати місцеві вибори, фальсифікувати їх результат, дистабілізовувати ситуацію на місцях – це пряме порурання діям ФСБ Росії.

«В час, коли Україна кровю своїх синів відбиває агресію російської армії на Сході нашої країни, підігрувати московським технологам – це зрада. Це злочин, який не може мати прощення», – говорить керівник секретаріату обласної партійної організації Володимир Дзудзило.

БПП «Солідарність» закликає усю громаду області дати відсіч провокаторам, екстремістам та не голосувати за партії, які своїми діями підігрують ворогу.