Головна Політакценти Бойко хоче вшанувати на державному рівні Бордуляка

Бойко хоче вшанувати на державному рівні Бордуляка

У Верховній Раді України зареєстровано проект постанови «Про відзначення 150-річчя з дня народження Тимофія Бордуляка». Про це повідомив народний депутат України, перший заступник голови Тернопільської обласної організації Всеукраїнського обʼєднання «Батьківщина» Володимир Бойко.

Автором проекту постанови є представник «Батьківщини», народний депутат України Володимир Яворівський. Зокрема, депутат запропонував Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і творчій діяльності 150-річчя з дня народження Тимофія Бордуляка, та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у звʼязку з відзначенням 150-річчя з дня його народження. Також у проекті постанови запропоновано Українському державному підприємству поштового звʼязку «Укрпошта» випустити поштову марку, присвячену 150-річчю з дня народження Тимофія Бордуляка.

– Життя та діяльність Тимофія Бордуляка тісно повʼязана із Тернопільщиною, – каже Володимир Бойко. – Для нас це приклад для наслідування в житті.

За словами нардепа, влада зобовʼязана знайти кошти на ремонт приміщення у селі Великий Ходачків Козівського району, де тривалий час проживав Тимофій Бордуляк та обладнати там кімнату-музей.