Головна Політакценти Інвестиційний форум чи ярмарок “макарон” перед виборами?

Інвестиційний форум чи ярмарок “макарон” перед виборами?

Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України втілить щонайменше 8 інвестиційних проектів в Тернопільській області. Про це сьогодні заявив голова Держінвестпроекту Владислав Каськів, в рамках участі у VІІ Міжнародному інвестиційному форумі, що проходить у місті Тернопіль.

Як повідомив В. Каськів, Угода про співпрацю між Держінвестпроектом та Тернопільською ОДА, яку було укладено сьогодні, передбачає реалізацію 8 проектів в регіоні, що стосуються кількох сфер та індустрій: альтернативної енергетики (вітроенергетики), транспортної індустрії, розвитку туристичної та спортивної інфраструктури, тваринництва та олійництва.

Зокрема, мова йде про будівництво вітропарку в Тернопільській області, створення високотехнологічного транспортного вузла з метою залучення інвестицій в економіку області, розвиток бальнеологічного комплексу, реконструкція санної траси та будівництво об’єктів спортивної інфраструктури в м.Кременець та ін. Нагадаємо, що президент і голова ОДА вже посилено готуються до Олімпіади 2022. Крім усього по цьому окрузі збирається топтати передвиборчі стежки Володимир Клименко – регіонал, якого просувають замість “списаного” Муца. Він вже і дороги будує, і селян знає. Тож чи не “ярмарок” щедрості перед виборами на потрібних округах які “кришує” сам Хоптян хто його зна, але на те скидається.

Зокрема, підтримка діяльності регіонального Центру інвестицій та розвитку, дозволять розширити перелік перспективних інвестиційних проектів регіону та супровід їх одночасного втілення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here