Головна Політакценти Ігор Сцібайло: «Агітатори політсил мають пройти обов’язкове ПЛР-тестування» (відео)

Ігор Сцібайло: «Агітатори політсил мають пройти обов’язкове ПЛР-тестування» (відео)

Представник громадського руху «Варта» у Тернополі Ігор Сцібайло вимагає, аби агітатори усіх політичних партій негайно пройшли тест на коронавірус, оскільки вони щодня контактують з сотнями тернополян.
 
– Сьогодні ми входимо в цікавий період передвиборчих перегонів. У різних мікрорайонах міста вже працюють тисячі агітаторів – у наметах, ходять по домівках. Ми навіть не підозрюємо, що будь-хто з них може бути рознощиком небезпечного вірусу COVID-19. Чи може партійні штаби проводять ПЛР-тести своїм агітаторам? Чи можуть бути вони впевнені у здоровї своїх працівників?  підкреслив Ігор Сцібайло.
 
Він наголосив, що будь-хто з агітаторів, які безпосередньо спілкується з тернополянами, може бути інфікований небезпечним вірусом.
– Кожного дня агітатори спілкуються з великою кількістю людей. На вулиці, у торговому центрі, біля церкви вас, у прямому розумінні, ловлять агітатори і пропонують свою агітаційну продукцію, переконуючи проголосувати за того чи іншого кандидата. І кожен з них може бути інфікований небезпечним вірусом. Тому ми закликаємо політичні сили, штаби, партії звернути на це особливу увагу та забезпечити проходження тесту на COVID-19 усім своїм агітаторам, працівникам, людям, які безпосередньо спілкуються з тернополянами. Саме здоровя людини, а не її голос, є однією з найбільших цінностей!  зазначив Ігор Сцібайло.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here