Головна Новини Янукович знову наїхав на Азарова

Янукович знову наїхав на Азарова

За даними «Української правди»  Президент Віктор Янукович наполягає на тому, щоб Кабмін активізував роз’яснювальну роботу з населенням і розповідав про свої кроки і плани.

Про це він сказав на засіданні координаційної ради з підготовки до святкування 20-річчя незалежності, повідомляють Українські новини.

“Я, шановні колеги, знову виступаю з таким закликом, щоб ми з вами з розумом і відповідальністю підійшли до цієї роботи…Щоденна робота влади, вона повинна створювати відповідний суспільний клімат в усіх напрямках”, – підкреслив президент.

При цьому Янукович зазначив, що в засобах масової інформації звучить багато критики щодо кроків, які здійснюються владою, однак практично не йдеться про результати цих кроків.
“Та критика, якою переповнені сьогодні всі канали, засоби масової інформації, – це добре, незважаючи на те, що нам постійно вказують, що у нас немає свободи слова. Але я взагалі, Микола Янович, останнім часом не чую, а що влада робить?” – підкреслив він.

Янукович у черговий раз закликав прем’єр-міністра Миколу Азарова виважено підійти, зокрема, до питань формування тарифів на житлово-комунальні послуги і зробити все можливе, щоб до 20 річниці незалежності населення бачило перспективи.

Як відомо, нещодавно Янукович жорстко розкритикував Азарова під час презентації стратегії розвитку Києва.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here