Головна Політакценти Як “Сімейні” кадри Януковича викорстали тернопільських політиків

Як “Сімейні” кадри Януковича викорстали тернопільських політиків

IMG_3130Сьогодні в Тернопільскому прес-клубі відбулася  здавалося б пресічна для цього часу подія – круглий стіл на тему «Об’єднаємо Україну», однак одіозності цій події  додала присутність на ній такого собі Сергія Шахова – голови громадського об’єднання “Народна довіра”, депутата Стахановської міської ради, який вже не перший день їздить Україною з прес-туром.

Про фігуру Сергія Шахова ми напишемо більш детально дещо нижче, але повернемося до часників заявлених у прес-релізі.

Сергій Шахов, голова громадського об’єднання “Народна довіра”.

Леонід Бицюра, заступник голови Тернопільської ОДА.

Юрій Дейнека,  начальник управління стратегічного розвитку м. Тернополя.

Іван Сороколіт, депутат міської ради.

Ігор Гірчак,  виконавчий директор Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст.

Олена Дейнека, кандидат економічних наук доцент кафедри міжнародної економіки та маркетингу Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій.

Федір Куц, депутат Шумської районної ради.

Василь Томчишин, голова молодіжного об’єднання «Файне місто».

Ігор Ковалик, представник громадської організації “ГУРТОМ!”

Юрій Токаренко, депутат обласної ради.

Володимир Чубатий, депутат обласної ради – не прийшов

Олександр Варакута, голова Спілки офіцерів України, координатор Народного ополчення Тернопілля, полковник Національної гвардії – не прийшов

Максим Черкашин – керівник патронатног відділу ТМР.

Роман Навроцький – депутат Тернопілської обласної ради.

Олег Вітвіцький – депутат Тернопільскої міської ради.

IMG_3134

 

Як виявилося більшість місцевих депутатів та громадських діячів були м’яко кажучи не в курсі того хто ще буде присутнім на кругломі столі і даруйте за тавтологію,  робили круглі очі від того, що зібрав їх 4 номер в елітному клубі «Кедр» Саші-Стоматолога Сергій Шахов. Дехто навіть думав, а чи не покинути це товариство до того, як почався захід і дали слово. Більш «смикалисті» і хитрі «зубри» тернопільської політики і громадського життя просто проігнорували захід.

Отже, хто насправді «громадський діяч» Сергій Шахов, який прикрився тернопільськими авторитетними громадськими і політичними діячами і які цілі переслідує.

В одному з кабінетів за адресою Гончара, 35, який називався “Центр Да Вінчі” і якому розташовувалися офіси фірм які повязують з Пшонкою-молодшим та Сашою-Стоматологомв столі журналістка Тетяна Чорновол знайшла цікаву книгу «Товарства-мисливців і рибалок «Кедр»», в одному списку поряд були Артем Пшонка, Богдан Губський, Сергій Курченко та…Сергій Шахов.

1398236670_6

Кількома поверхами нижче я знайшла кабінети, як Артема Пшонки, так і Сергія Шахова – пише Тетяна Чорновол.

Після цієї екскурсії Тетян Чорновол пише, що  не залишилося жодних сумнівів, що Сергій Шахов близький до Пшонки та синів Януковича. І 100% був залучений до дуже брудних справ, які прокручувалися в тому офісі. Зокрема, в одній шухляді автору трапилися плани на тендери НАК “Чорноморнафтогазу”. (з помітками – “працюємо”, або “будемо працювати в наступному році”) Нагадаю, саме через цю організацію були закуплені відомі вишки Бойка.   

В кабінеті Пшонки (при вході в який висів портрет Сталіна) автор знайшла флешку секретаря з телефонами осіб з якими найчастіше контактував “Босс”. Так секретар називала Артема Пшонку. В списку секретаря був і мобільний телефон Шахова.

1398236747_9

В кабінеті Шахова автор знайшла ще цікавішу флешку – телефонної книги з особистого мобільного Шахова. Те, що це саме телефонна книга Сергія Шахова свідчить наприклад номер з підписом: “Брат Рома Шахов”.

В ній купа номерів пов’язаних з прізвищем Пшонки і Януковича. Зокрема телефони “Алексадра Януковича (067 6254395), В. Януковича (099 0000777), “Янукович Сергей Помощник”, “Янукович Денис помощник”, “Янукович водитель”, просто “Янукович” (на фото його номер).

В цій телефонній книжці також були телефони “Віки Джарти” та її чоловіка Омельченка. Вікторія Джарти будучи заступником керівника Господарського суду міста Києва допомагала сину Януковича легалізовувати рейдерство бізнесу, а на вертольоті її чоловіка Пшонка, Арбузов та один з синів Януковича покидали Київ, в день, коли розстрілювали Майдан.

 В столі в кабінеті Сергія Шахова також лежало запрошення на ювілей Віктора Януковича в ресторан “Монако”. А також розписка про те, що Шахов пожертвував 1 млн. грн. на забаву Віктора Януковича авторалі “Україна Трофі”.

1398236913_11

Отже, не лишилося ніяких сумнівів, що Сергій Шахов – “сімейний” кадр. І певно, що працюючи в брудних схемах Пшонки-Януковича, він не фіалки вирощував.

Інтернет-простором гуляє інформація, що Сегрій Шахов шукає можливості вмходу в велику політику через штаб одного із кандидатів, а круглі столи “обєднавчого” спрямування це всього лише ширма для того, щоб залучиити якомога ширше коло громадськості до процесу становлення себе на пост голови Луганської ОДА як мінімум.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here