Головна Політакценти Як “побратими” пашуть на генерала

Як “побратими” пашуть на генерала

Фартушняк, ОкаринськийСайту Електорат, з надійних джерел, стало відомо, що Володимиру Бедриківському у проведенні його виборчої кампанії допомагають два депутати-«свободівці». 

А саме депутати тернопільської міської ради Михайло Окаринський та Юрій Фартушняк. Нагадаємо, що ці депутати до недавна працювали у виконавчих стуктурах міськради. Також, до сфери впливу Ю. Фартушняка входитб декілька інформаційних ресурсів, зокрема сайт доба, який на даний момент активно піарить заходи Бедриківського, та як подейкують у компетентних колах є частиною його прес-служби. Не зважаючи на те, що активно піарить «самопрголошеного» КОДівця Наливайченка.

Також, нагадаємо, що по цьому ж виборчому округу (ОВО №167) буде балотуватися екс-керівник обласної організації ВО «Свобода» Олег Сиротюк. Саме пан Олег, свого часу, приймав Фартушняка та Окоринського у коло побратимів Тягнибока.

1 коментар

  1. тю,теж мені новина…по-перше-те,що Сиротюк буде кандидатом-далеко не факт,а по-друге-Бедриківський скуповує всіх підряд-наприклад,у Борщові штаб Бедриківського очолює голова районої Батьківщини Орест Ярема..

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here