Головна Політакценти Як “люблять” Клименка на Кременецькому окрузі

Як “люблять” Клименка на Кременецькому окрузі

Сайт Електорат отримав у своє розпорядження оригінал листівки, яку розповсюджували під час відкриття дороги.

(розшифровка листівки)

Плітично-фінансові аферисти привласнюють державні програми і дурять народ

Клан колишніх комсомольців, який нині дорвався до влади на Тернопільщині, зовсім розперезався у своїй нахабності та захланності.   Переслідуючи корисливі інтереси, вони затіяли великий обман наших краян. З цією метою привели в область банкіра з Луганська, колишнього заввідділом ЦК комсомолу України, а нині голову правління “Укрінбанку” Володимира Клименка. Оборудки Клименко проводить зі своїм спільником, у минулому   також членом ЦК комсомолу України, а нині його кумом та головою “Укравтодору” Володимиром Демішканом, син якого засуджений за вбивство партнера по бізнесу, але поки що відбувся лише умовним терміном покарання. На Тернопільщині допомагають їм у цьому заступник голови облдержадміністрації, колишній перший секретар Тернопільського обкому комсомолу Юрій Желіховський, а також голова ОДА, колишній перший секретар обкому комсомолу Хмельницької області Валентин Хоптян, і його дружина, колишній секретар ЦК комсомолу України Надія Хоптян.

Першим кроком до масштабної афери на теренах нашого краю стало примусове переведення усіх дорожніх служб на обслуговування в “Укрінбанк”. Після цього на Клименка вішають ореол великого благодійника — він засновує благодійний фонд “Галичина – Волинь”.

Названа п’ятірка у робочий для державних службовців час роз’їжджає районами  області та обіцяє золоті гори в обмін на голоси виборців,  клянеться закатати асфальтом всі ями в окрузі, набудувати шкіл, де потрібно і не потрібно, пороздавати наліво й направо “дешеві” кредити. Користуючись тим, що перебувають на державних посадах, колишні комсомольці тепер приписують фонду “Галичина – Волинь” усі  здобутки цільових державних програм.  Однією з таких приписок, а, по суті, обманом наших краян є ремонт дороги на Почаїв, який зроблено за державні кошти, проте людям розповідають, що це зробив фонд “Галичина – Волинь”. Насправді за бюджетною програмою 3111020 “Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування” Тернопільській області з Державного бюджету заплановано виділити 50 млн. 398 тис. грн. З цієї суми за дорученням прем’єр-міністра України від 21.02.2011 № 8555/1/1-11   виділено 4 млн. грн. на ремонт дороги Остріг – Радивилів – Вільшанка. Тобто дорогу відремонтували за державні кошти, а “благодійник” Клименко разом зі своїми комсомольцями розповідає, що це зробив його фонд. Але навіть в освоєнні цих коштів не обійшлося без грубих порушень чинного законодавства, оскільки ремонт дороги було віддано без проведення тендеру Тернопільському облавтодору, а отже, всі кошти пішли через “рідний” банк Володимира Клименка.

Прикриваючись прем’єр-міністром та Президентом України,  комсомольська трійця, мабуть, має мешканців Тернопільщини за несусвітніх дурнів, тому, шановні краяни, не даймо себе дурити, а дружно скажімо: “Геть з Тернопільщини дурисвітів та фінансових аферистів! Геть москаля з Луганська, який навіть по-українськи не вміє говорити! Забирайтеся туди, звідки до нас приїхали!”

 

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here