Головна Політакценти Олексій Кайда замість працювати, гастролює у Києві (фото)

Олексій Кайда замість працювати, гастролює у Києві (фото)

«Ми маємо поставити крапку в існуванні кліки, яка тимчасово займає приміщення Верховної Ради. Маємо стати єдиним фронтом проти гноблення української нації, мови та держави. Я впевнений, що ми переможемо і зламаємо їхні хребти». Про це заявив під час виступу голова Тернопільської обласної ради свободівець Олексій Кайда під час акції протесту проти ухвалення українофобського «мовного» законопроекту Ківалова-Колесніченка.

Олексій Кайда під час виступу зазначив: «Ми зібралися на знак протесту проти розгляду в парламенті законопроекту, який принижує честь і гідність українців, який вириває з нашої душі те українське, яке передали нам наші предки. Також ми, свободівці, голови трьох обласних рад – Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської – на знак протесту відмовилися брати участь у засіданні Ради регіонів.

Сьогодні в стінах парламенту за ініціативи Партії регіонів, за яку ніхто не голосував і не голосуватиме, розглядають законопроект, котрий нашу мову, пронесену крізь сотні віків, покликаний розтоптати. Цей законопроект вносять покидьки, в жилах яких тече неукраїнська кров, у яких немає і часточки української душі. Це ті особи, предки яких розстрілювали українців, закривали українські школи, руйнували українські церкви.

Сьогодні перед українцями стоїть вибір – бути чи не бути українській державі, мові, нації. Ми готові стати на захист нашого світу. Невипадково ми учора, 23 травня, святкували День Героїв. Тих героїв, які пролили кров, аби українці говорили українською, ходили до національних шкіл та церков, щоби наші діти продовжували величити наш рід.

Сьогодні ми готові стати пліч-о-пліч заради майбутнього наших дітей та онуків. І ми маємо поставити крапку в існуванні кліки, яка тимчасово займає приміщення ВР. Ми повинні викинути їх з цих крісел. Ми маємо стати єдиним фронтом проти гноблення української нації, мови та держави. Я впевнений, що ми переможемо і зламаємо їхні хребти».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here