Головна Політакценти Як дружину голови ОДА у відставку відправляли – офіційно

Як дружину голови ОДА у відставку відправляли – офіційно

hoptjan3 грудня відбулася двадцять третя сесія Гусятинської районної ради, яку скликала голова ради Надія Хоптян з питання про політичну ситуацію в Україні. Голова ради відкрила пленарне засідання сесії, сформувала робочі органи сесії та приступила до формування порядку денного.

Депутати від фракцій ВО «Свобода» та ВО «Батьківщина» наполягали на першочерговому включенні питань щодо звільнення голови районної ради Надіі Хоптян та про роботу апарату районної ради. Не досягши консенсусу, голова ради сказала, що сесію районної ради закриває і покинула сесійну залу.
Обурені такою поведінкою голови, депутати райради зібрали більше 73 підписів за продовження пленарного засідання районної ради. Головуючим обрали керівника фракції ВО «Свобода» Василя Бойчука, сформували та проголосували питання порядку денного і приступили до їх розгляду. Першим розглянули питання про політичну ситуацію та прийняли рішення, далі звільнили, в результаті таємного голосування, голову ради Надію Хоптян, потім внесли в порядок денний питання про вибори голови та заступника районної ради. В результаті таємного голосування новим головою районної ради обрали керівника фракції ВО «Свобода» Василя Бойчука, заступником – помічника народного депутата Любомира Лівеля.

Прес-служба Гусятинської районної ради

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here