Головна Політакценти Як деякі в минулому слуги народу паразитують

Як деякі в минулому слуги народу паразитують

bojko1-300x225Майже 300 нардепів у грудні 2014 року звернулися і отримали гроші на оренду житла у Києві. Серед них чимало тернополян, пише За Збручем

Кричущим є факт, що деякі політики програли вибори і вже не є народними депутатами. Це не заважає їм нахабно користуватися матеріальними благами. Серед любителів халявного столичного житла опинилися Василь Деревляний, Володимир Бойко, Олексій Кайда та Михайло Апостол. Всі далеко не бідні люди, що не завадило їм спокуситися на дармові, не заслужені гроші від держави. Окремо слід згадати ще одного фігуранта ганебного списку, невдаху недавніх виборів Івана Стойка. Цей діяч кілька років тому отримав кошти на придбання цілої квартири. Мабуть здає її в оренду, раз жити йому ніде. Також отримав матеріальну компенсацію і депутат-ударник Ігор Побер, що має власний бізнес в Тернополі та їздить на авто вартістю кілька мільйонів гривень.

У списку немає Степана Барни, але є його брат Олег. Можливо вони проживають разом. Окремо від побратимів поселився Тарас Юрик, та інші тернопільські нардепи Пастух та Соляр.

Не погордували взяти гроші кілька мільйонерів екс-регіоналів – Євген Геллєр, брати Добкіни, свободівці, що не є депутатами Кошулинський, Тягнибок, Михальчишин та Ірина Фаріон.

Народні депутати, які взяли компенсацію за оренду житла, серед яких і мільйонери, повели себе ганебно.Про це у коментарі Gazeta.ua сказав культуролог Вадим Скуратівський.

“У великих вимірах історії є триста спартанців, які колись захистили елінську цивілізацію від східного деспотизму. І є 300 наших депутатів, які все зробили, як то-кажуть, навпаки. Які, очевидно, протягли пальця новому варіанту деспотизму. Ми ще не знаємо, як він виглядає. Але те, що зробили ці самі добродії, це справді асистування дияволу”, – зауважив науковець.

1 коментар

  1. А що тут коментувати? Черговий раз нагадати, що ВР це є недоторкане організоване злочинне угрупування при владі, яке приймає закони, які впроваджують “чесні” методи Остапа Бендера “тирити” бабло, дерибанити бюджет, грабувати країну і її населення! Тільки фізічне знищення цієї касти можливо дозволить отямитись майбутніх обранців!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here