Головна Політакценти Як “Батьківщина” доводить, що співпрацює з Росією

Як “Батьківщина” доводить, що співпрацює з Росією

Підтримка української армії сьогодні — основне завдання як пересічних громадян, так і влади. Проаналізувавши, як в цьому напрямку працюють політичні сили, бачимо серед них і “Народний фронт”, і “Солідарність”, і “Самопоміч”, і “Свободу”. Найчастіше представники цих партій збирають гроші на підтримку армії, купують необхідну техніку, автомобілі. Та чомусь пасе задніх в таких новинах Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”, діляться спостереженнями представники громадськості. Тобто якщо в інших областях ця партія ще час від часу щось збирала в зону АТО, то згадки про її тернопільський осередок на цю тему в мас-медіа відсутні.

Звідси висновок: так проявляється недалекий інтелект цієї політсили? Чи це загальновідома жадібність (як політика) її тернопільського керівника Василя Деревляного? Чи це вкотре підтверджує заяви, що партія Тимошенко працює на Москву і боїться, щоб їхній папа Володя Путін на них не образився? Адже всім відомо, в наскільки близьких, можна сказати, родинних стосунках є лідерка “Батьківщини” з Віктором Медведчуком, кумом Путіна.

3 КОМЕНТАРІ

  1. Керівника тернопільської “Батьківщини” просто треба замінити, і все буде нормально. От подивіться як партія працює в інших областях, не треба далеко йти – на львівщині наш земляк Цимбалюк постійно організовує допомогу в АТО, часто і сам особисто її возить.

  2. То всі розуміють – змініть керівника Тенопільської”Батьківщини”, бо він тільки тягне партію на дно!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here